Veľkonočná nedeľa priniesla striedavé výsledky.

Muži II. trieda : Nededza – Ďurčiná 2 : 2

Dorast I.trieda : Nededza – Kolárovice 5 : 1

Žiaci I. trieda : Štiavnik – Nededza 4:3

Muži odohrali svoj zápas na domácom ihrisku proti poslednému mužstvu tabuľky bez akejkoľvek bojovnosti, čo sa napokon odrazilo i na výsledku. Nastúpili sme síce bez dvoch opôr základnej zostavy, ale súper pôsobil futbalovejšie. Vedenia sme sa ujali po pokutovom kope, ktorý premenil J. Krajíček. Hneď po prestávke hostia vyrovnali tak isto z pokutového kopu. Naša hra bola rozháraná, ale i napriek tomu sme sa opäť dostali do vedenia po ďalšom pokutovom kope J. Krajíčka. Vedenie sme udržali len 5 minút, keď po chybe v obrane hostia opäť vyrovnali. V nervóznom závere nám rozhodca vylúčil hráča, po zbytočnom faule po odpískaní .

Na ďalší zápas odchádzajú hráči v nedeľu 27.4.2014 do D. Hričova, kde je začiatok stretnutia o 16:00 hod. Autobus od ihriska odchádza o 15:00 hod.

Dorastenci odohrali veľmi dobrý zápas s Kolárovicami, keď po celý zápas mali stálu prevahu, ktorú konečne aj gólovo vyjadrili. Už do prestávky sme vyhrávali o štyri góly, na ktorých sa podieľali A. Mravec dvakrát, po jednom Franek a Farský. V druhom polčase hráči i keď sme mali stálu prevahu nevyužili ďalšie šance a vsietili len jeden gól Franekom. Hosťom sa podarilo dať čestný gól v závere po nedorozumení obrany.

V nedeľu 27.4.2014 o 13:30 hod. hrajú chlapci v Krasňanoch. Odchod je vlastnými autami o 12:30 hod. od ihriska.

Žiaci dosiahli prijateľný výsledok na ihrisku silného súpera a pri troške šťastia mohli doviesť domov aj jeden bod. Aj keď už v piatej minúte prehrávali o dva góly, dokázali sa vyburcovať a hrať vyrovnanú partiu po celý zápas. Góly našich vsietili: M. Mravec 2x a Remek.

Žiaci privítajú 27.4.2014 o 10:00 hod. na domácom ihrisku mužstvo zo Zbyňova.

Postup OŠK Nededza - dorast do IV. ligy

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >
Obec Nededza

Najstarší doklad, v ktorom sa prvý raz spomína Nededza, je kráľovská listina, obsahujúca právo na majetok pre príslušníkov rodiny Nedeckých.

Najlepšie slovenské kasíno stránky 2023

História online hazardných hier a hazardných hier na Slovensku je všeobecne plná mnohých udalostí. Prvé známky hazardných hier sa v krajine objavili v 19. storočí. V tomto období boli konské dostihy veľmi populárne a obyvatelia boli často ochotní vsádzať na dostihy.

V tomto období organizovali preteky dostihové zväzy. V súčasnosti dostihy reguluje Turf Direktorium Für Die Slowakei, člen Medzinárodnej dostihovej federácie.

Pokiaľ ide o hazardné hry v kasínach, prvé kasína sa na Slovensku objavili začiatkom 90. rokov, po získaní nezávislosti Slovenska. Po regulácii tohto odvetvia začali mnohí prevádzkovatelia ponúkať svoje služby ľuďom.

Prvou skupinou kasín, ktorá bola otvorená v roku 1991, bola skupina Casino Slovakia. Druhá skupina vznikla v Estónsku. Mestá, v ktorých nájdete kamenné kasína na Slovensku, sú Piečany, Nitra, Bratislava, Kočice, Žilina a Trnava.

Budúcnosť online kasín na Slovensku je veľmi svetlá. Táto krajina je jedným zo základných kameňov Európy, pokiaľ ide o reguláciu tohto odvetvia, pretože ju vykonáva veľmi účinne a efektívne. Zákon je zhovievavý a všetci plnoletí hráči majú prístup do online kasín z akéhokoľvek zariadenia podľa vlastného výberu.

Podľa niektorých predpovedí bude počet mobilných kasínových hier naďalej rásť a bude ešte populárnejší a regulácia online casíno bude vo všeobecnosti ešte lepšia. Zdá sa, že mobilné kasína tu zostanú. Pozrite si náš úplný zoznam mobilných kasín Slovensko dnes.